درباره ما

شرکت ارتباطات نوین اَکابر

مجری شبکه های خصوصی و مجازی، ارائه دهنده راهکارهای ترکیبی، ایمن سازی اطلاعات

ورود به دنیای هوشمند

در دنیای امروز تکنولوژی ارتباطات به طرز چشم گیری در حال پیشرفت و حرکت در مسیر رسیدن به آینده ای بهتر است. به فراخور این موضوع کسانی امروز میتوانند موفق باشند و آینده روشنی برای خود و سازمان متبوعه خود متصور شوند که خود را همگام و همراه با این مسیر سازند.

تیم متخصص اکابر، با استفاده از نیروی جوانی ، تخصص، دانش و تجربه خود با بهره گیری از نوین ترین و برترین تکنولوژی های حال حاضر دنیا شما را به بهترین شکل ممکن در مسیر رسیدن به آینده ای که در آن بتوانید بهترین های تکنولوژی را در اختیار داشته باشید همراهی می نماید.

اشخاص حقوقی شرکت

مهندس محمدرضا قاسمی : مدیر عامل

محمد حسن صالح : رئیس هیئت مدیره

محمد خدائی: عضو هیئت مدیره

علی رضا شیپری : عضو هیئت مدیره

شخصیت حقوقی شرکت

ارائه کلیه خدمات اینترنت و اینترانت، ارائه خدمات تجهیزات در زمینه کلیه امور رایانه ای شامل سخت افزار ، اسمبل و تعمیر و نگهداری فنی کامپیوتر، طراحی ، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای رایانه ای، تولید  و ارائه دستگاه های جانبی و قطعات و ملزومات رایانه،  تهیه و تولید و ارائه سیستم های رایانه ای شخصی و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی و فعالیت در زمینه نصب و راه انداری و پشتیبانی فنی شبکه های کابلی و غیرکابلی،  ارائه خدمات میزبانی وب و طراحی صفحات وب و ارائه دستگاه های جانبی خرید و فروش و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات و سیستم های کامپیوتری.

نمودار اولین ها

اعضاء شرکت ارتباطات نوین اَکابر از سال ۱۳۸۲ در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات وارد شده و در این سالها با توجه به کسب علم و دانش،موازی در اجرا و مشاوره های تخصصی در سازمان ها و شرکت های مختلف پرداخته اند.تا در مهر ماه سال ۱۳۹۷ موفق شده با در اختیار داشتن کوله باری از تخصص و تجربه شرکت ارتباطات نوین اَکابر را تاسیس نمایند.

تاسیس

مهر ماه ۱۳۹۷

پروژه

آذرماه ۱۳۹۷

قرارداد

خردادماه ۱۳۹۸

نرم افزار

شهریور ماه ۱۳۹۸

طرح

آبان ماه ۱۳۹۸

۰

مورد

پروژه غیر رسمی

۰

متخصص

همکار در کشور

آخرین دیدگاه‌ها